ul. Anielewicza 3a/1a, 59-220 Legnica
+48 533 666 190
Fundacja Centaurus
Fundacja Centaurus

VERTI – DIALCOLOR

Dekoracyjna farba wielokolorowa.

DIALCOLOR jest to nakładana pistoletem powłoka w dyspersji wodnej, składająca się z różnych wielobarwnych faz, delikatnie wymieszanych.
DIALCOLOR jest to wielokolorowa powłoka dekoracyjna do wnętrz na bazie żywic akrylowych oferowana w różnych kolorach. W większości przypadków nakładany jednowarstwowo (jako warstwa podkładowa i dekoracyjna)
DIALCOLOR nadaje się do dekoracji każdego typu wnętrz, nawet intensywnie uczęszczanych jak np.: hotele, szpitale, szkoły, supermarkety itp.
DIALCOLOR cechuje się doskonałą przyczepnością do każdego rodzaju podłoża malowanego lub nie malowanego jak np. gips czy płyta gipsowo – kartonowa, beton, tynki cementowe, drewno i płyty drewnopochodne, PCV, metale żelazne i nieżelazne.
DIALCOLOR jest odporny na 8000 cykli testu zmywalności ASTM (nie odnosząc przy tym żadnego uszczerbku). Nie posiada zapachu i jest całkowicie suchy po 24 godz.; pozwala więc na szybkie ponowne zajmowanie malowanych pomieszczeń.
DIALCOLOR pozwala na wykonywanie napraw punktowych w przypadku uszkodzenia powierzchni malowanej. Czas wykonywania napraw jest ograniczony do minimum, pozwala na użytkowanie pomieszczeń już po kilku godzinach. Wykonane poprawki nie pozostawiają żadnych widocznych śladów.

NASZE
PRODUKTY