ul. Anielewicza 3a/1a, 59-220 Legnica
+48 533 666 190
Fundacja Centaurus
Fundacja Centaurus

DOŚWIADCZENIE

Zmiany wprowadzane w wystroju wnętrz dają ogromną satysfakcję i przynoszą wspaniałe efekty. Wygodny dom, w którym możemy się zrelaksować i który odpowiada naszym potrzebom, podnosi jakość życia.

Planując zastosowanie na ścianach różnych materiałów, musimy sprostać wyzwaniom, jakim jest wzbogacenie życia naszych klientów. Pamiętajmy, że oprócz wymogów estetycznych muszą również pełnić swoje funkcje.

Wystrój ścian zawsze powinien odpowiadać naszemu stylowi życia. Gdy proponujemy klientowi daną dekoracje na ścianę staramy się, by wprowadzone zmiany sprawiały radość domownikom, a jednocześnie były zgodne z różnorodnymi, często rozbieżnymi oczekiwaniami.

Po latach doświadczeń odkryliśmy, że „pomysł na ścianę” można zaczerpnąć z dowolnego źródła – z cudownego kawałka starej tkaniny, miniaturowego indiańskiego obrazka, amerykańskiego rękodzieła lub spaceru po jesiennym lesie. Wszystko wokół nas może stać się źródłem inspiracji, od barw spotykanych w przyrodzie po dekoracyjną skrzynię przywiezioną z podróży. Dlatego wprowadzenie w życie Państwa pomysłów jest naszym zadaniem

…Zachowaj charakter pomieszczenia i nie staraj się
Narzucić mu schematu kolorystycznego…
…Przeglądając katalogi, pamiętaj, że nasza opinia o danym odcieniu może
Ulec zmianie, gdy zostaniemy przez niego otoczeni…

 

…Wnętrze o niebieskich ścianach, białych drzwiach i ościeżnicach
ma zupełnie inny charakter niż wnętrze
pomalowane na biało z niebieskimi detalami…
…Niemal każdy kolor da się połączyć z innym,
Jeśli żywe odcienie zastosujemy w znacznie
Mniejszych ilościach niż te bardziej przytłumione…

NASZE
PRODUKTY