ul. Anielewicza 3a/1a, 59-220 Legnica
+48 533 666 190
Fundacja Centaurus
Fundacja Centaurus

DLACZEGO THE WALL

Po pierwsze dlatego, że jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wiodących producentów farb i tynków dekoracyjnych. W swojej ofercie mamy produkty firm San Marco, Antica Signoria , Valpaint, Verti, Schuller i narzędzia do wykonywania dekoracji. Po drugie kochamy Pink Floyd, całą ich twórczość, a zwłaszcza płytę The Wall. Po trzecie lubimy porzucać schematy i podobają nam się ściany takie, które nie są jedynie tłem dla mebli lecz grają rolę ciekawego dzieła sztuki, ściany które wzmacniają charakter pomieszczenia i domowników. Chcemy pokazać wam rozwiązania stylowe , zabawne i proste. Takie gdzie przestrzeń współgra z fakturą.

Nasze usługi kierujemy do tych, którzy chcieliby podkreślić swoją indywidualność a jednocześnie nadać otoczeniu oryginalny wygląd.Proponujemy nasze usługi nie tylko dla klientów indywidualnych lecz również dla firm, biur, hoteli, banków itp. Nasze realizacje staną się źródłem inspiracji i pomysłów na ciekawą aranżację wnętrz zarówno stylizowanych, klasycznych jak i nowoczesnych.

Od dziś to Państwo decydujecie czy remont domu będzie fascynującą przygodą pod okiem doświadczonych specjalistów. Pomożemy Państwu zrealizować Wasze marzenia o idealnym domu.

Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia przygotowujemy indywidualny projekt oraz próbkę dekoracji by mieć pewność że ściany w Państwa domu będą takie jak Państwo sobie wymarzyli.

Dobierzemy optymalną kolorystykę, zaproponujemy najlepsze materiały oraz dopilnujemy, aby wszystko było zgodne z projektem.
ZAPRASZAMY DO NASZEGO STUDIA GDZIE MOGĄ PAŃSTWO NAPIĆ SIĘ DOBREJ KAWY I ZOBACZYĆ WSZYSTKIE DEKORACJE

Charakterystyka naszych usług:

  • Profesjonalny aranżacja kolorystyki
  • Stosowne dobranie odpowiedniej dekoracji
  • Praca na mocnych i trwałych produktach
  • Gwarancja długiej czystości i świeżości ścian
  • Oryginalność oraz niepowtarzalność wzorów
  • Indywidualne i profesjonalne podejście do klienta

NASZE
PRODUKTY